0zł* za przewóz rowerów!

0zł* za przewóz rowerów!

19 kwiecień 2016

0 zł za przewóz rowerów od 5 maja do 30 września!

» więcej

KONKURS - ZŁOTY BILET NEOBUSA

KONKURS - ZŁOTY BILET NEOBUSA

08 kwiecień 2016

Wygraj darmowe przejazdy przez cały rok z Neobusem.

» więcej

Nowa pula tanich biletów wystartowała

Nowa pula tanich biletów wystartowała

07 kwiecień 2016

Pula obowiązuje do 31 sierpnia

» więcej

ROZKŁAD JAZDY ważny od 29.04.2016r. Pobierz

N1 

Polańczyk, Ustrzyki Dolne, Sanok, Rymanów Zdrój, Iwonicz Zdrój, Krosno, RZESZÓW  WARSZAWA

DNI KURSOWANIA 1-7 1-7 1-7 1-7 1-7 1-7 1-7
USTRZYKI DOLNE ---   ---  ---  ---  --- 15:30  ---
POLAŃCZYK  ---  ---  --- 9:15  ---  ---  ---
SOLINA  ---  ---  --- 9:25  ---  ---  ---
LESKO  ---  ---  --- 9:50  --- 16:05  ---
ZAGÓRZ  ---  ---  --- 10:05  --- 16:09  ---
SANOK 23:50 3:00 6:45 10:30 12:25 16:30 21:00
GRABOWNICA 0:10 3:20  7:05 10:50 12:45 16:50 21:20
HUMNISKA 0:14 3:24 7:09 10:54 12:49 16:54 21:24
BRZOZÓW 0:18 3:28 7:13 10:58 12:53 16:58 21:28
STARA WIEŚ 0:26 3:36  7:21 11:06 13:01 17:06 21:36
BLIZNE 0:31 3:41 7:26 11:11 13:06 17:11 21:41
DOMARADZ 0:38 3:48 7:33 11:18 13:13 17:18 21:48
LUTCZA 0:44 3:53 7:39 11:24 13:19 17:24 21:54
IWONICZ ZDRÓJ 23:25 2"25 6:10 9:55 11:45 15:55 20:30
RYMANÓW ZDRÓJ 23:45 2:45 6:30 10:15 12:05 16:15 20:50
RYMANÓW 23:50 2:50 6:35 10:20 12:10 16:20 20:55
MIEJSCA PIASTOWE 0:00 3:00 6:45 10:30 12:20 16:30 21:05
KROSNO 0:20 3:30 7:15 11:00 12:55 17:00 21:30
NIEBYLEC 0:50 4:00 7:45 11:35 13:30 17:30 22:00
BABICA 1:00 4:10 7:55 11:50 13:40 17:40 22:10
BOGUCHWAŁA 1:10 4:20 8:05 12:00 13:50 17:50 22:20
RZESZÓW 1:30 4:40 8:30 12:20 14:20 18:10 22:30
KOLBUSZOWA 1:55 5:09 8:59 12:49 14:50 18:39 22:59
NOWA DĘBA 2:15 5:29 9:19 13:09 15:10 18:59 23:19
OPATÓW 3:10 6:23 10:20 14:10 16:15 20:00 0:20
OSTROWIEC ŚW. 3:25 6:40 10:40 14:30 16:40 20:20 0:40
RADOM Słowackiego 4:30 7:55 11:45 15:35 17:45 21:25 1:45
RADOM Warszawska 4:37 8:02 11:52 15:42 17:52 21:32 1:52
GŁUCHÓW 5:17 8:42 12:32 16:22 18:32 22:12 2:32
WARSZAWA Port Lotniczy Chopina 6:15 9:50 13:45 17:35 19:30 23:10 3:30
WARSZAWA Centralna 6:21 9:56 13:51 17:41 19:36 23:16 3:36
WARSZAWA Dw. Zachodni 6:25 10:00 13:55 17:45 19:40 23:20 3:40

N1

WARSZAWA  RZESZÓW, Krosno, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Sanok, Polańczyk, Ustrzyki Dolne

DNI KURSOWANIA 1-7 1-7 1-7 1-7 7 1-7 7 1-7
WARSZAWA Dw. Zachodni 0:10 5:00 9:00 13:30 15:00 17:00 18:15 20:40
WARSZAWA Port Lotniczy Chopina 0:20 5:10 9:10 13:40 15:10  --- 18:25 20:50
GŁUCHÓW 1:00 5:49 9:49 14:19 15:49 17:49 19:04 21:30
RADOM Warszawska 1:33 6:36 10:36 15:06 16:36 18:36 19:51 22:06
RADOM Słowackiego 1:40 6:43 10:43 15:13 16:43 18:43 19:58 22:13
OSTROWIEC ŚW. 2:40 7:46 11:56 16:26 17:56 19:48 21:11 23:15
OPATÓW 2:50 8:03 12:13 16:43 18:13 20:05 21:28 23:25
NOWA DĘBA 3:40 9:07 13:17 17:47 19:17 21:09 22:32 0:15
KOLBUSZOWA 3:55 9:27 13:37 18:07 19:37 21:29 22:52 0:35
RZESZÓW 4:30 10:01 14:11 18:41 20:11 22:03 23:26 1:05
BOGUCHWAŁA 4:40 10:11 14:21 15:51 20:21 22:13 23:36 1:15
BABICA 5:02 10:21 14:31 19:01 20:31 22:23 23:46 1:25
NIEBYLEC 5:12 10:34 14:44 19:14 20:44 22:36 23:59 1:35
LUTCZA 5:19 10:41 14:51 19:21 20:51 22:43 0:05 1:42
KROSNO 5:30 11:04 15:14 19:44 21:14 23:06 0:29 2:05
MIEJSCE PIASTOWE 5:46 11:21 15:31 20:01 21:31 23:23 0:46 2:20
IWONICZ ZDRÓJ 5:55 11:30 15:40 20:10 21:40 23:32 0:55 2:30
RYMANÓW 6:10 11:45 15:55 20:25 21:55 23:47 1:10 2:45
RYMANÓW ZDRÓJ 6:15 11:50 16:00 20:30 22:00 23:52 1:15 2:50
DOMARADZ 5:24 10:46 14:56 19:26 20:56 22:48 0:11 1:49
BLIZNE 5:31 10:53 15:03 19:33 21:03 22:55 0:18 1:56
STARA WIEŚ 5:36 10:58 15:08 19:38 21:08 23:00 0:23 2:01
BRZOZÓW 5:44 11:06 15:16 19:46 21:16 23:08 0:31 2:07
HUMNISKA 5:48 11:10 15:20 19:50 21:20 23:12 0:35 2:11
GRABOWNICA 5:52 11:14 15:24 19:54 21:24 23:16 0:39 2:14
SANOK 6:12 11:34 15:44 20:14 21:44 23:36 0:59 2:35
ZAGÓRZ 6:22 11:44 --- --- --- --- --- ---
LESKO 6:37 12:00 --- --- --- --- --- ---
SOLINA 7:02 --- --- --- --- --- --- ---
POLAŃCZYK 7:12 --- --- --- --- --- --- ---
USTRZYKI DOLNE --- 12:35 --- --- --- --- --- ---

N2

Niebylec, RZESZÓW  WARSZAWA

DNI KURSOWANIA 1-7 1-7 5 7
NIEBYLEC 2:40 5:30 9:40 14:45
BABICA 2:50 5:40 9:50 14:55
BOGUCHWAŁA 3:00 5:50 10:00 15:05
RZESZÓW 3:15 6:20 10:30 15:30
KOLBUSZOWA 3:40 6:49 10:59 15:59
NOWA DĘBA 4:00 7:09 11:19 16:19
TARNOBRZEG 4:20 7:35  --- --- 
OPATÓW 5:07 8:25 12:20 17:15
OSTROWIEC ŚW. 5:25 8:45 12:40 17:40
RADOM Sikorskiego 6:30 9:50 13:45 18:45
RADOM Warszawska 6:37 9:57 13:52 18:52
GŁUCHÓW 7:17 10:37 14:32 19:32
WARSZAWA Port Lotniczy Chopina 8:15 11:35 15:30 20:30
WARSZAWA Centralna 8:21 11:41 15:36 20:36
WARSZAWA Dw. Zachodni 8:25 11:45 15:40 20:40

N2

WARSZAWA  RZESZÓW, Niebylec

DNI KURSOWANIA 1-7 1-6 5 1-6 1
WARSZAWA Dw. Zachodni 11:00 15:00 18:15 19:00 2:00
WARSZAWA Port Lotniczy Chopina 11:10  --- ---  19:10 2:10
GŁUCHÓW 11:49 15:49 ---  19:49 2:49
RADOM Warszawska 12:36 16:36 ---  20:36 3:36
RADOM Słowackiego 12:43 16:43 ---  20:43 3:43
OSTROWIEC ŚW. 13:56 17:56 ---  21:48 4:38
OPATÓW 14:13 18:13 ---  22:05 4:55
TARNOBRZEG  --- 18:58 ---  22:50 5:40
NOWA DĘBA 15:17 19:19 ---  23:11 5:59
KOLBUSZOWA 15:37 19:39 ---  23:31 6:19
RZESZÓW 16:07 20:09 22:45 0:01 6:49
BOGUCHWAŁA 16:17 20:19 ---  0:11 7:59
BABICA 16:27 20:29 ---  0:21 7:09
NIEBYLEC 16:40 20:42 ---  0:34 7:22

N3

Ustrzyki Dolne, Polańczyk, Sanok, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Krosno, RZESZÓW  KRAKÓW MDA  KRAKÓW Balice  KATOWICE  WROCŁAW

DNI KURSOWANIA 1-7 1-7 1-7 1-7 5,7 1-7
USTRZYKI DOLNE --- --- --- --- --- 15:30
POLAŃCZYK --- --- --- 9:15 --- ---
SOLINA --- --- --- 9:25 --- ---
LESKO --- --- --- 9:50 --- 16:05
ZAGÓRZ --- --- --- 10:05 --- 16:20
SANOK 23:50 3:00 6:45 10:30 12:25 16:30
GRABOWNICA 0:10 3:20 7:05 10:50 12:45 16:50
HUMNISKA 0:14 3:24 7:09 10:54 12:49 16:54
BRZOZÓW 0:18 3:28 7:13 10:58 12:53 16:58
STARA WIEŚ 0:26 3:36 7:21 11:06 13:01 17:06
BLIZNE 0:31 3:41 7:26 11:11 13:06 17:11
DOMARADZ 0:38 3:48 7:33 11:18  13:13 17:18 
LUTCZA 0:44 3:54 7:38 11:24  13:19 17:24
IWONICZ ZDRÓJ 23:25  2:25 6:10 9:55  11:45 15:55 
RYMANÓW ZDRÓJ 23:45 2:45 6:30 10:15 12:05 16:15
RYMANÓW 23:50 2:50 6:35 10:20 12:10 16:20
MIEJSCE PIASTOWE 0:00 3:00 6:45 10:30 12:20 16:30
KROSNO 0:20 3:30 7:15 11:00 12:55 17:00
NIEBYLEC 0:50 4:00 7:45 11:35 13:30 17:30
BABICA 1:00 4:10 7:55 11:50 13:40 17:40
BOGUCHWAŁA 1:10 4:20 8:05 12:00 13:50 17:50
RZESZÓW 1:30 4:40 8:30 12:30 14:20 18:20
KRAKÓW MDA 3:40 6:55 10:55 15:05 16:40 20:40
KRAKÓW AIRPORT 4:00 7:25 11:25 15:35 17:10 21:00
KATOWICE 5:00 8:25 12:25 16:35 --- 22:00
WROCŁAW 7:20 10:45 14:45 18:55 --- 0:20

N3

WROCŁAW  KATOWICE  KRAKÓW Balice  KRAKÓW MDA  RZESZÓW, Krosno, Rymanów Zdrój, Iwonicz Zdrój, Sanok, Polańczyk, Ustrzyki Dolne

DNI KURSOWANIA 1-7 1-7 1-7 7 1-7 1-7
WROCŁAW 3:50 12:20 16:00 --- 19:00 22:40
KATOWICE 6:10 14:40 18:20 --- 21:20 1:00
KRAKÓW AIRPORT 7:00 15:30 19:10 --- 22:10 1:50
KRAKÓW MDA 7:40 16:15 19:45 21:30 22:50 2:20
RZESZÓW 10:01 18:41 22:03 23:20 1:05 4:30
BOGUCHWAŁA 10:11 18:51 22:13 23:36 1:15 2:40
BABICA 10:21 19:01 22:23 23:46 1:25 5:02
NIEBYLEC 10:34 19:14 22:35 23:59 1:35 5:12
KROSNO 11:04 19:44 23:06 0:29 2:05 5:30
MIEJSCE PIASTOWE 11:21 20:01 23:23 0:46 2:15 5:46
IWONICZ ZDRÓJ 11:30 20:10 23:32 0:55 2:25 5:55
RYMANÓW 11:45 20:25 23:47 1:10 2:45 6:10
RYMANÓW ZDRÓJ 11:50 20:30 23:52  1:15 2:50  6:15 
LUTCZA 10:40 19:21 22:42  0:05 1:42  5:19 
DOMARADZ 10:46 19:26 22:48 0:11 1:49 5:24
BLIZNE 10:53 19:33 22:55 0:18 1:56 5:31
STARA WIEŚ 10:58 19:38 23:00 0:23 2:01 5:36
BRZOZÓW 11:06 19:46 23:08 0:31 2:07 5:44
HUMNISKA 11:10 19:50 23:12 0:35 2:11 5:48
GRABOWNICA 11:14 19:54 23:16 0:39 2:14 5:52
SANOK 11:34 20:14 23:33 0:59 2:35 6:12
ZAGÓRZ 11:44 --- --- --- --- 6:22
LESKO 12:00 --- --- --- --- 6:37
SOLINA --- --- --- --- --- 7:02
POLAŃCZYK --- --- --- --- --- 7:12
USTRZYKI DOLNE 12:35 --- --- --- --- ---

N4

Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Polańczyk, Sanok, Krosno, RZESZÓW  ŁÓDŹ

DNI KURSOWANIA 1-7 1-7 7-5
POLAŃCZYK --- 9:15 ---
SOLINA --- 9:25 ---
LESKO --- 9:50 ---
ZAGÓRZ --- 10:05 ---
SANOK 6:45 10:30 21:00
GRABOWNICA 7:05 10:50 21:20
HUMNISKA 7:09 10:54 21:24
BRZOZÓW 7:13 10:58 21:28
STARA WIEŚ 7:21 11:06 21:36
BLIZNE 7:26 11:11 21:41
DOMARADZ 7:33 11:18 21:48
LUTCZA 7:39 11:24 21:54
IWONICZ ZDRÓJ 6:10 9:55 20:30
RYMANÓW ZDRÓJ 6:30 10:15 20:50
RYMANÓW 6:35 10:20 20:55
MIEJSCE PIASTOWE 6:45 10:30 21:05
KROSNO 7:15 11:00 21:30
NIEBYLEC 7:55 11:35 22:15
BABICA 8:05 11:50 22:25
BOGUCHWAŁA 8:15 12:00 22:35
RZESZÓW 8:50 12:20 23:00
KOLBUSZOWA 9:25 12:55 23:35
MIELEC 10:00 13:30 0:10
POŁANIEC 10:30 14:00 0:40
STASZÓW 10:50 14:20 1:00
BUSKO ZDRÓJ 11:35 15:10 1:40
KIELCE 12:37 16:12 2:42
PIOTRKÓW TRYB. 14:07 17:42 4:12
ŁÓDŹ 15:02 18:37 5:07

N4

ŁÓDŹ  RZESZÓW, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Sanok, Krosno

DNI KURSOWANIA 1-6 1-7 1-7
ŁÓDŹ 7:50 18:30 22:20
PIOTRKÓW TRYB. 8:45 19:25 23:15
KIELCE 10:20 21:00 0:50
BUSKO ZDRÓJ 11:22 22:02 1:52
STASZÓW 12:02 22:42 2:32
POŁANIEC 12:22 23:02 2:52
MIELEC 12:52 23:32 3:22
KOLBUSZOWA 13:27 0:07 3:57
RZESZÓW 14:57 0:37 4:27
BOGUCHWAŁA 14:21 1:15 4:40
BABICA 14:31 1:25 5:02
NIEBYLEC 14:44 1:35 5:12
LUTCZA 14:51 1:42 5:19
KROSNO 15:14 2:05 5:30
MIEJSCE PIASTOWE 15:31 2:20 5:46
IWONICZ ZDRÓJ 15:40 2:30 5:55
RYMANÓW 15:55 2:45 6:10
RYMANÓW ZDRÓJ 16:00 2:50 6:15
DOMARADZ 14:56 1:49 5:24
BLIZNE 15:03 1:56 5:31
STARA WIEŚ 15:08 2:01 5:36
BRZOZÓW 15:16 2:07 5:44
HUMNISKA 15:20 2:11 5:48
GRABOWNICA 15:24 2:14 5:52
SANOK 15:44 2:35 6:12
ZAGÓRZ --- --- 6:22
LESKO --- --- 6:37
SOLINA --- --- 7:02
POLAŃCZYK --- --- 7:12

Legenda:

1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli 1 – kursuje w poniedziałek
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty 5 – kursuje w piątki
7-5 – kursuje od niedzieli do piątku (codziennie za wyjątkiem soboty) 7 – kursuje w niedzielę

Nazwy przystanków:

BABICA - Kolonia

MIELEC – Dw. Aut. PKS ul. Jagiellończyka

BLIZNE – Ośrodek Zdrowia

NIEBYLEC – Rynek lub siedziba firmy

BOGUCHWAŁA – ODR Grunwald 01

NOWA DĘBA - Centrum, przystanek dworcowy 03

BRZOZÓW – Legionistów (AUTO SZKOŁA), 3-go Maja (ALTA)

OPATÓW – Dworzec Autobusowy, ul. Sienkiewicza

BUSKO ZDRÓJ – MDA (Miejski Dw. Aut.) ul. Waryńskiego 29

OSTROWIEC Św. – Dworzec PKS, ul. Żabia

DOMARADZ

POLAŃCZYK – ul. Zdrojowa, skrzyżowanie

GŁUCHÓW – ul. Warszawska/02

RADOM – Warszawska/Rondo, Słowackiego/Idalińska

GRABOWNICA - skrzyżowanie

RYMANÓW - Rynek

HUMNISKA - środek

RYMANÓW ZDRÓJ – Góra, Poczekalnia PKS

IWONICZ ZDRÓJ – Plac Oczki 01

RZESZÓW – Dw. Aut. PKS ul. Grottgera

KATOWICE – Dw. Aut. ul. P. Skargi 1

SANOK – ul. Krakowska (Dąbrówka), ul. Staszica (ALFA), ul. Dworcowa (Dworzec PKP)

KIELCE – Dworzec PKS ul. Czarnowska

SOLINA - osiedle

KOLBUSZOWA - Dw. Aut. PKS ul. Ks. Ruczki

STARA WIEŚ - Kościół

KRAKÓW AIRPORT – przystanek autobusowy

STASZÓW – Rynek 01/02

KRAKÓW MDA – Dw. Aut. ul. Bosacka 18

TARNOBRZEG – Dworzec Autobusowy, ul. Mickiewicza

KROSNO – Dw. Aut. PKS ul. Naftowa stan. nr 7

USTRZYKI DOLNE – Dw. Aut. ul. Dworcowa 1

LESKO – ul. Piłsudskiego 48 nr 01

WARSZAWA Port Lotniczy – Terminal Autokarowy

LUTCZA - skrzyżowanie

WARSZAWA Zachodnia – Dworzec Zachodni PKS

ŁODŹ – Kaliska ul. Karolewska (Parking przed Dworcem PKP)

WROCŁAW – Tymczasowy Dworzec Autobusowy ul. Joannitów 13

MIEJSCE PIASTOWE

ZAGÓRZ – osiedle

STANOWISKA ODJAZDOWE Z DWORCÓW AUTOBUSOWYCH (od 29.04.2016r.)

MIEJSCOWOŚĆ KIERUNEK STANOWISKO

RZESZÓW



WARSZAWA, ŁÓDŹ

10

WROCŁAW

4

NIEBYLEC/IW. ZDRÓJ/POLAŃCZYK/RYM. ZDRÓJ/SANOK/USTRZ.

5

KOLBUSZOWA

WARSZAWA

2

RZESZÓW

1

OSTROWIEC ŚW.

Dw. PKS ul. Żabia

WARSZAWA

10

RZESZÓW

11

TARNOBRZEG

RZESZÓW

2/1

WARSZAWA

1/3

WROCŁAW

3:50, 16:00, 19:00

7

12:20, 22:40

8

KATOWICE

WROCŁAW

6

RZESZÓW

8

OPATÓW
D.A. ul. Sienkiewicza

WARSZAWA

4

RZESZÓW

3
MIEJSCOWOŚĆ KIERUNEK STANOWISKO
 


KRAKÓW







WROCŁAW 3:40

G 2

WROCŁAW 6:55

G 5

WROCŁAW 10:55

G 1

WROCŁAW 15:05

G 2

WROCŁAW 20:40

G 1

RZESZÓW 2:20

G 5

RZESZÓW 7:40

G 1

RZESZÓW 16:15

G 3

RZESZÓW 19:45

G 2

RZESZÓW 19:45

G 1

RZESZÓW 21:30

G 1

RZESZÓW 22:50

G 13

MIELEC

ŁÓDŹ / RZESZÓW

2/1

KIELCE

ŁÓDŹ / RZESZÓW

19

BUSKO ZDRÓJ

ŁÓDŹ / RZESZÓW

7

LOTNISKO OKĘCIE

Informujemy, iż przyjazdy na lotnisko i odjazdy z lotniska OKĘCIE odbywają się z nowego Terminala Autobusowego, na którym jest 21 stanowisk. Wszystkie kursy linii Neobus odjeżdżają ze stanowiska nr 5.

DWORZEC ZACHODNI W WARSZAWIE

Autobusy Neobus odjeżdżają ze stanowiska nr 9 Dworca Zachodniego w Warszawie.

ZASADY

Podróżny powinien stawić się na przystanku co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem

Niestawienie się może spowodować anulację rezerwacji.

Informujemy ,iż w miejscowości Niebylec (siedziba firmy NEOBUS) może nastąpić przesiadka do innego pojazdu.

Dla zorganizowanych grup proponujemy korzystne rabaty 

Nie przewozimy zwierząt za wyjątkiem psów przewodników. 

Firma NEOBUS nie zajmuje się przewożeniem przesyłek oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki pobrane przez naszych kierowców. 

Pobierz oświadczenie o przewozie osoby nieletniej. 

W przypadku rezygnacji z przejazdu prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie za co z góry dziękujemy !!! 

UDZIELAMY ZNIŻEK USTAWOWYCH NA BILETY KUPOWANE U KIEROWCY ORAZ W KASACH BILETOWYCH NA DWORCACH: PKS POLONUS WARSZAWA, POLBUS WROCŁAW, MDA KRAKÓW.

Udzielamy ZNIŻEK STUDENCKICH na wybranych odcinkach Linii N3.

WSZYSTKIE REKLAMACJE DOTYCZĄCE ZWROTÓW BILETÓW PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES E-MAIL: zwrotybiletow@neobus.pl 

KORESPONDENCJĘ DOTYCZĄCĄ FAKTUR VAT ZA PRZEJAZDY PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES E-MAIL: faktury@neobus.pl 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż bilet stanowi fakturę VAT zgodnie z § 17 pkt 1 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2011 r., nr 68 poz. 360).